Краснодонський інститут МАУП

 


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Україна, 94404,
Луганська обл.,
м. Краснодон,  вул.Першокінна,1
тел.8(06435) 6-30-91,
8 050 426 57 41
E-mail:
maup.kd@mail.ru


 

 

Краснодонський інститут МАУП

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

У жовтні 2008 долі на базі Краснодонського інституту МАУП був створений центр довузівської підготовки.

Під керівництвом Доіча В.Ю. розроблені навчальні програми Центру, адаптовані до загальних вимог, у яких враховані індивідуальні заняття і групові.


Директор Центру довузівської підготовки ДОІЧ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ - член Спілки письменників Росії, Член МіжрегіональноїСпілки письменників України, автор численних поетичних збірок.

Напрями діяльності центру:

  1.    проведення профорієнтаційної роботи з учнями шкіл регіону;
  2.   організація курсів підготовки до Державного Незалежного  тестування;
  3.    проведення комп'ютерного тестування по вибору професії.

Курси  підготовки до складання Незалежного Державного тестування здійснювали підготовку з предметів:

українська мова і література
історія України
математика
англійська мова.

Підбір викладачів Центру здійснювався на конкурсній основі. Всі викладачі, які надавали освітні послуги слухачам Центру, мають вищу категорію і значний досвід роботи у сфері освіти.

Перший набір слухачів Центру нараховував 16 осіб. Досвід восьмимісячної роботи Центру дає можливість говорити про те, що прогалиний в знаннях випускників шкіл з деяких предметів, при інтенсивному навчанні під керівництвом досвідчених педагогів, легко долаються. Робота Центру побудована таким чином, щоб враховувалися побажання майбутніх абітурієнтів і максимально були використані індивідуальні програми.  Всі випускники Центру склали тести в процесі Державного Незалежного тестування і стали абітурієнтами різних навчальних закладів України, у тому числі і МАУП.

Слухачами Центру довузівської підготовки можуть бути не лише одинадцятикласники середніх шкіл, але й випускники попередніх років.

На базі Центру систематично проводилися Дні відкритих дверей, на яких майбутні абітурієнти мали можливість познайомитись з діяльністю Краснодонського інституту МАУП, поспілкуватись із викладачами відповідних кафедр, студентами.

 

Зустріч випускників шкіл м. Свердловська з викладачами Краснодонського інституту МАУП

 

© Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)