Краснодонський інститут МАУП

 


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Україна, 94404,
Луганська обл.,
м. Краснодон,  вул.Першокінна,1
тел.8(06435) 6-30-91,
8 050 426 57 41
E-mail:
maup.kd@mail.ru


 

 

Адміністрація Краснодонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом

 

Саржан Людмила Семенівна

заступник директора з навчально-методичної роботи.

Організовує і контролює виконання графіку навчального процесу. Аналізує та управляє якістю навчання, упроваджує у навчальний процес державні та галузеві стандарти вищої освіти, складає план роботи КІ МАУП і контролює його виконання. Контролює рух контингенту студентів вивчає узагальнює та запроваджує нові досягання педагогічного досвіду.

 

 

 

 

 

 

Пудов Костянтин Олександрович

заступник директора з АГР та виховної роботи.

Здійснює системно-цільове планування виховної роботи в КІ МАУП, сприяє створенню дієвої системи студентського самоврядування, контролює роботу кураторів груп, сприяє налагодженню співпраці з батьками, випускниками та соціальним середовищем. Забезпечує господарське функціонування приміщень навчального закладу, здійснює контроль за справністю обладнання, керує працівниками господарського відділу.

 

 

 

 

 

Горобець Ольга Георгіївна

головний бухгалтер.

Здійснює контроль за ефективним використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, проводить економічний аналіз фінансово-господарської діяльності інституту, складає баланс відокремленого підрозділу, організує та контролює облік розрахунків щодо використання прибутку, витрат і платежів.

Здійснює контроль за додержанням порядку оформлення первинних та бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних зобов’язань.

 

 

 

© Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)